Gönderen Konu: Sultan Papağanları  (Okunma sayısı 515 defa)

SerhatB

  • Newbie
  • *
  • İleti: 0
    • Profili Görüntüle
Sultan Papağanları
« : Eylül 19, 2014, 07:31:25 ÖS »
SULTAN PAPAĞANI
    Papağan dünyasının sevimli bir üyesi olan sultan papağanları gerçektende evimizin sultanıdır. Onlara verdiğimiz ilgi ve sevgi, gösterdiğimiz özen ile hem onları mutlu ederken hem de kendimizi mutlu ederiz. Sultan papağanı besleyenler bilirler ki bu hayvanları evlerimizde beslerken dikkat etmemiz gereken bir çok konu ve detay vardır. Bakımı, beslenmesi, evcilleştirilme eğitilmesi gibi konular başta gelirken hastalıkları gibi konularda da her şeyi öğrenmek isteriz. Eğer sizde sultan papağanı besliyor iseniz kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldıran bir site olan http://www.sultanpapaganlari.com/ sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
    Sultan papağanına dair merak ettiklerinizi sitemizdeki forumlarda sorabilir, sorularınıza en kısa zamanda yanıt bulabilirsiniz. İlk etapta sitemizden papağan hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz. Beslediğiniz hayvanın tüm özelliklerini size sunan sitemiz sizi bilinçli bir hayvan sever yapacaktır. Papağanınızın türü ve cinsiyeti hakkındaki bilgileri de sitemizden öğrenebilirsiniz. Papağanınızın bir resmini site forumuna koymanız bunun için yeterli olacaktır. Tecrübeli hayvan severlerimiz ve site yönetimi size bu konuda net bilgiler verecektir. Yine sultan papağanınızın bakımı hakkında kafanıza takılan sorular sadece sitemizde yanıt bulacaktır. Örneğin papağanınızın gagası uzadı ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz veya kanat ayarı yapılmalı mı gibi sorular sizin de zihninizi meşgul ediyor ise sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sultan papağanınızın beslenmesi hakkında ballı kraker yapımı gibi pratik bilgilerin yanında, besleme çizelgesi bile bulabileceğiniz sitemizde kuşunuza dair tüm bilgiler size sadece bir tık uzaklıkta olacaktır.
    Hayvanınızla iletişim sorunlarınız varsa, kafesten çıkaramama sorunu yaşıyor iseniz veya onu nasıl eğiteceğinizi bilmiyorsanız sitemizdeki yorumlardan faydalanabilirsiniz. Unutmayın ki bilinçli bir şekilde hayvan beslemek onunla daha iyi iletişim kurmayı size getirir. Sitemizden alacağınız tavsiye ve yorumlar ile belki de sizin düşünemediğiniz bir detayı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun süredir sultan papağanı besliyor ve onlar hakkında çok şey bildiğinizi düşünüyorsanız yardım bekleyen üyelerimizi tecrübelerinizle aydınlatabilirsiniz. Sultan papağanı seven ve önem veren bir site olmaktan ve sizleri bu konuda bilinçlendirmekten mutluluk duymaktayız. Sizinde merak ettiğiniz her konu hakkında güzel bilgiler sitemizde sizleri beklemektedir.

  http://www.sultanpapaganlari.com


SultanPapaganlari.Com    Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/sultanpapaganlar
SultanPapaganlari.Com Twitter Sayfası: https://twitter.com/SPapaganlar
SultanPapaganlari.Com Friendfeed Sayfası: https://friendfeed.com/sultanpapaanlar